Aidatsız Kredi Kartları Hangileridir?

Ömer Halil Demir Çevrimdışı

Ömer Halil Demir

BankaMemuru.com
BM Yönetici
29 Eyl 2023
24
4
Malatya
Kredi kartları, sundukları taksit imkanı ve alışveriş yaptıkça kazandırdığı puan ve avantajlardan dolayı oldukça talep görmektedir. Özellikle bankaların aidat almayan kartları bu avantajlarından dolayı çokça araştırılmakta ve talep edilmektedir. Peki aidatı olmayan kredi kartları hangisidir?

 1. Bankkart (Ücretsiz) - Ziraat Katılım Bankası : Ziraat Katılım Bankası'nın kredi kartı olan Bankkart (Ücretsiz) kart aidatı olmayan kartlardan biridir.
 2. Express Card - Vakıfbank : Express Card ile yıllık kart aidatı ödenmez. Kartın kullanılan özellikleri için ücret ödenir. Ayrıca taksit ve wordpuan avantajlarından faydalanılabilir.
 3. Maximum Aidatsız Kart - İşbankası : İşbankası tarafından kullanıma sunulan Maximum Aidatsız Kart ile Maximum üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan kazanıp kazandığınız MaxiPuanlar ile Maximum üye işyerlerinden dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilir, taksit imkânlarından da faydalanabilirsiniz.
 4. Halkcard - Halkbank : HalkCard'ınızı kullandıkça anında ParafPara kazanır, kazandığınız ParafPara'ları Paraf üye İşyerlerinde yapacağınız alışverişlerde para yerine kullanabilirsiniz. HalkCard, kampanya ve ürün özelliklerinden yararlanamayacak, taksitli işlem yapamayacaktır.
 5. Bonus Flexi - Garanti BBVA : Garanti Bankası'nın aidatsız kredi kartı Bonus Flexi ile alışverişlerinize taksit uygulayabilir, kazandığınız bonusları alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
 6. World Eko - Yapı Kredi : World Eko ile World Üye İşyeri ağında sunulan standart taksit ve Worldpuan imkanlarından faydalanabilirsiniz. Kartın avantajlarından faydalanırken kart aidatı da ödemeniz gerekmez.
 7. Axess Free - Akbank : Yıllık kart aidatı olmayan Free ile yüz binlerce üye işyerinde bol bol chip-para kazanırken, taksit imkânından da yararlanabilirsiniz.
 8. CardFinans Fix - QNB Finansbank : Yıllık kart aidatı yoktur. Taksit ve Parapuan özelliklerini de kullanabilirsiniz.
 9. Enpara.com Kredi Kartı - Enpara.com : Enpara.com kredi kartı, sözleşmesinde ömür boyu kart aidatı almayacağını taahhüt etmektedir. Kart ile nakit avans, taksit gibi işlemleri yapabilirsiniz.
 10. Net Kart - Denizbank : Yıllık kart aidatı yoktur. Net kart sahipleri Bonus'a özel artı taksit ve ekstre bonus kampanyalarından faydalanamamaktadır. Net kart temassız kart özelliğine sahiptir. 750 TL'ye kadar harcamalar için temassız işlem kolaylığı sağlar.
 11. Sağlam Kart - Kuveyt Türk : Kredi kartı aidatı yoktur. Eğitim ve sağlık harcamalarına vade farksız 5 taksit imkanı sunar.
 12. Sade Kart - TEB : Yıllık aidati olmayan Sade Kart’ınız ile; Yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Yıllık kart ücreti ödemezsiniz. Günlük nakit çekme limitleri dahilinde tüm TEB ATM’lerinden ve diğer Banka ATM’lerinden kredi kartı kullanılabilir nakit limitiniz dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Nakit avans çekmenin yanı sıra, tüm banka kartı işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz Ödemelerinizi peşin olarak yapabilir, 100 TL ve üzeri peşin ödemelerinizi faizi karşılığında3-6-9-12 taksite bölebilir veya 30-60-90 gün öteleyebilirsiniz. Sade Kartlar bonus programına dahil değildir, sade kartlar ile bonus ödül kazanımı gerçekleştirilemez.
 13. Light Kart - ING Bank : Kredi kartı aidatı alınmaz. Peşin alışverişlerinizde kullanıp, peşin işlemleriniz sonrasında taksitlendirilerek vade farklı taksit yapabilirsiniz.
 14. Şeker Kart - Şekerbank : Kart ücreti ödemeden kullanabileceğiniz Şeker Kart ile yurt içi ve yurt dışında Mastercard/Visa amblemine sahip iş yerlerinden alışveriş yapabilir; taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.
 15. Bank'O Card - Odeabank : Bank'O Card için yıllık üyelik ücreti ödemezsiniz. Cazip oranlarla nakit avans ve taksitli avans çözümlerinden yararlanabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst